112

Accident în mall-ul din Coresi Brașov / Trenulețul a lovit un adolescent / Au venit Poliția și Salvarea

Accident în mall-ul din Coresi Brașov. S-a întâmplat astăzi, în jurul orelor 13.00.

Un martor ocular ne-a relatat că trenuleţul a intrat cu viteză într-un grup de elevi, posibil turişti, însoţiţi de o profesoară. Iar mecanicul nici n-a oprit într-o primă fază, continuându-şi traseul.

Accident în mall-ul din Coresi Brașov. Un singur tânăr n-a reuşit să se ferească din calea trenuleţului şi a fost lovit. Victima a rămas căzută şi a început să plângă, acuzând dureri la picior, din cele relatate.

Disperată, profesoara a chemat şi Poliţia, şi Salvarea.


Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.

Google Ads Whatsapp Channel

Articole asemănătoare

0 0 voturi
Evaluarea articolului
Abonaţi-vă
Anunțați despre
6 Comentarii
Cel mai vechi
Cel mai nou Cele mai votate
Păreri in linie
Vezi toate comentariile
George
11 zile în urmă

Trenuletul ala e groaznic. Macar de ar functiona cand mall-ul e gol, dar nu, tot timpul e acolo, si trebuie sa stai atent. Altfel da peste tine.

daniel
Răspunde la  George
11 zile în urmă

CORECT! Bine ca ne luam de biciclistii care circula pe trotuar, da ne dam cu masina de 20 metrii prin mall…..asta da gandire…

Alex
Răspunde la  daniel
11 zile în urmă

Numai asta te deranjează? Un biciclist dacă merge cu bicicleta pe trotuar, primește amendă “ca nu este voie”. Dar trotuarul poate fi folosit ca loc de parcare pentru mașini, iar partea carosabila ca si trotuar pentru pietoni. Este voie, Poliția… Citeşte mai mult »

Alex
Răspunde la  George
11 zile în urmă

Ce sa fac când merg prin Mall cu căștile pe urechi ( am căști Over-Ear) și odată era sa dea și peste mine acest trenuleț. Sunt într-un mall și nu pe stradă sa fiu atent la treceri, sa dau jos… Citeşte mai mult »

Willy
11 zile în urmă

O mizerie infecta acel trenulet. Numai un retard putea inventa si tolera asa ceva.

Willy
11 zile în urmă

Ba Vrabie, ba. Tu esti chiar varza. Asa ar trebui sa te cheme, varza.

Back to top button