Economic

COMPANIA COMPREST ANGAJEAZĂ: Funcționar economic în cadrul Serviciului Facturare Încasare Clienți

Cerinte:

  1. Minim studii medii economice finalizate;
  2. Experiență în domeniul economic de minimum 2 ani;
  3. Capacitate de analiză și sinteză;
  4. Cunoștințe de operare a calculatorului și a suitei Microsoft Office (Word, Excel, mail);
  5. Cunoașterea programelor de contabilitate reprezintă avantaj.

Responsabilități:

  • Repartizarea casierelor de teren facturile emise pe baza borderourilor în scopul distribuirii acestora.
  • Întocmirea de contracte noi și acte adiționale
  • Operarea modificărilor contractuale (nr. de persoane, cod client, denumire, adresă, etc.) avizate favorabil de către șefii ierarhici superiori.
  • Introducerea contractelor /actelor adiționale nou întocmite în baza de date și a modificărilor survenit.

Beneficii:

  • tichete de masă;
  • abonament medical
  • mediu de lucru dinamic şi plăcut ;
  • recompense corecte pentru realizări şi bonusuri în funcţie de obiectivele realizate, efort, implicare şi loialitate.

CV-urile pot fi trimise prin următoarele mijloace:

  • pe adresa de e-mail comprest@comprest.ro
  • depunere la registratura COMPREST S.A. Braşov din str. Vlad Ţepeş nr.13.

P

Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.

Google Ads Whatsapp Channel

Articole asemănătoare

0 0 voturi
Evaluarea articolului
Abonaţi-vă
Anunțați despre
0 Comentarii
Păreri in linie
Vezi toate comentariile
Back to top button
Creare Site Web Optimizare SEO Creare Site Prezentare