Sport

BRAȘOV. FRH a anunţat! Ei vor arbitra meciul decisiv al duelului Corona – Zalău

  • article_435363_3.jpg
  • article_435363_4.jpg
 

După două partide, Corona Brașov și HC Zalău sunt la egaliatate, 1-1, în seria din prima fază a play-off-ului Ligii Naţionale la handbal feminin. 

Meicul decisiv va avea loc mâine, la Sala Sporturilor „D. P. Colibași”. Federaţia Română de Handbal nu a anunţat oficial ora de start a partidei, dar se pare că jocul va începe la 18.30 și nu va fi televizat. 

În schimb, FRH a postat în această dimineaţă pe site-ul oficial numele arbitrilor care vor conduce întâlnirea. Astfel, cei doi care trebuie să împartă dreptatea în acest meci decisiv sunt Robert Harabagiu și Silviu Stănescu (foto 2). 

CITEȘTE ȘI: 

BRAȘOV. Corona a redevenit o echipă. Lecţie de handbal cu HC Zalău

BRAȘOV. Tadici, ce declaraţie! „Corona merită să se califice în semifinale”


Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.

Google Ads Whatsapp Channel

Articole asemănătoare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button