Politic
Adrian Veştea, anunţ de ultimă oră. „Voi avea o întâlnire cu George Simion”
Adrian Veştea, premierul desemnat, a anunţat că va merge să discute cu George Simion.
Totul după ce liderul AUR a transmis că îl așteaptă pe Veștea la discuții.
Adrian Veştea, anunţ de ultimă oră. „Voi avea o întâlnire cu George Simion”
„Sunt un om al dialogului și al consensului.
Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion.
Când vine vorba de România și de rezolvarea unei crize fără precedent, îmi asum un dialog deschis cu orice formațiune politică votată de români. Este cred obligatoriu dacă vrem să avem, în adevăratul sens al cuvântului, un Guvern al României”, a scris premierul desemnat pe Facebook.
FOTO: Facebook Adrian Ioan Veştea
Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.





