Isăilă a văzut ROȘU în fața ochilor! Meci cu cântec / MINUTUL 90+8…

Antrenorul brașovean Daniel Isăilă a avut parte de un meci de coșmar în cadrul etapei a 6-a a primei ligi de fotbal din Emiratele Arabe Unite.

Baniyas FC, echipa pregătită de el, a remizat, 2-2, pe terenul unei grupări puternice, Al-Nasr, după ce a condus cu 2-0 în repriza secundă, în urma golurilor marcate de Thelin și Ivkovic.

După ce „Isă” a primit cartonașul roșu în minutul 89, fiind trimis în tribune, gazdele au egalat în minutul… 90+8, prin reușita lui Tagliabue.

Astfel, Baniyas a acumulat doar 5 puncte până în prezent, fiind pe locul 10 în clasament.