Sport

FC BRAȘOV. De ce a fost eliminat Andrei Șanta la Cluj?!…

 

La Cluj, contra Universității, FC Brașov a mai înregistrat, luni, un eșec în Liga 2 – Cei de la FC Brașov, MUȘCAȚI de Haită!, stagnând pe locul 16, într-o jenă mută a conducerii grupării.

Este drept, „galben-negrii” puteau obține un punct pe final, atunci când arbitrul sătmărean Omuț le-a refuzat un penalty evident, așa cum au constatat și invitații emisiunii de aseară de la Digi Sport, Ionel Dănciulescu și Daniel Pancu, dar și moderatorul Vali Moraru.

A rămas și nebuloasa eliminării antrenorului Andrei Șanta din minutul 33… Oficiali ai echipei brașovene au spus că „Toto” a fost pedepsit de arbitru, pentru că ar fi făcut semne obscene.

Una peste alta, acest „new” FC Brașov, injectat pe repede înainte cu un puhoi de bani publici, arată rău, existând pericolul de a se sparge curând, precum un balon de săpun, în mâinile Fetei Morgana, cea cu amăgirea renașterii din spumele Scotch-ului.

Articole asemănătoare

Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.

Google Ads Whatsapp Channel

Articole asemănătoare

0 0 voturi
Evaluarea articolului
Abonaţi-vă
Anunțați despre
0 Comentarii
Cel mai vechi
Cel mai nou Cele mai votate
Păreri in linie
Vezi toate comentariile
Citeşte şi...
Close
Back to top button