Politic

Ce se întâmplă la BRAȘOV cu Sorin Susanu?!… Anunțul lui Victor Ponta

 

După ce alegerea primarilor în două tururi a căzut, Victor Ponta a anunțat, la România TV, că formațiunea pe care o conduce, Pro România, nu va mai avea candidați proprii, cu excepția orașului Craiova.

Ponta a declarat că Pro România va merge împreună cu PSD la alegeri, cele două partide urmând să susțină candidați comuni.

În aceste condiții, rămâne de văzut ce se va întâmpla la Brașov, unde Pro România urma să meargă pe mâna lui Sorin Susanu – foto (Detalii aici: BRAȘOV. SURPRIZĂ. Susanu, CANDIDAT la funcția de primar din partea… Ar avea șanse în două tururi de scrutin).

CITEȘTE ȘI: Viitorul PRIMAR al Brașovului este… / Părere de specialist


Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.

Google Ads Whatsapp Channel

Articole asemănătoare

0 0 voturi
Evaluarea articolului
Abonaţi-vă
Anunțați despre
0 Comentarii
Cel mai vechi
Cel mai nou Cele mai votate
Păreri in linie
Vezi toate comentariile
Back to top button