Ce spune Cristi Borcea despre posibilitatea de a deveni din nou tată

Cristi Borcea a dezvăluit că nu vrea să devină tată din nou, ajungându-i… nouă copii. Milionarul are trei dintre urmași cu actuala soție, Valentina Pelinel și a decis că a venit momentul să se oprească aici.
Afaceristul în vârstă de 54 de ani a mărturisit că, înainte de a lua decizia, s-a sfătuit cu partenera sa.
„Gata, nu mai fac niciun copil! Îmi ajung nouă. Nu vreau zece. Da, chiar cred asta. Da, gata! Mă opresc. Sigur mă opresc. Nu se pune problema! Am vorbit cu Valentina și nu mai vrem, e gata! Acum sunt la școli, facultăți. Trebuie să ne ocupăm și de noi. Să plecăm mai mult, să ne trăim viața”, a declarat Cristi Borcea în cadrul emisiunii Fanatik Superliga.
El și Valentina Pelinel au împreună un băiețel, pe Milan și pe gemenele Rania și Indira.
Iată ce a povestit Valentina, pentru viva.ro, despre relația cu Cristi Borcea:
„Ca în orice cuplu, ne mai contrazicem, ne mai supărăm, dar noi avem un pact, să nu ne culcăm niciodată supărați. Să vorbim. Mai avem și noi supărările noastre, dar cred că amândoi lăsăm de la noi. Uneori, încerc chiar eu să las mai mult de la mine, pentru știu mai bine decât oricine la ce nivel de stres este expus soțul meu, pentru că, totuși, el este capul familiei, are nouă copii în grijă. Nu e ușor să fii în pielea lui.
Încerc și eu cât pot să îl înțeleg, să îl susțin și să îl sprijin. Nici nu doarme foarte bine, are probleme cu somnul. Nu e ușor să fii în pielea lui Cristi Borcea. Poate din afară pare simplu, dar nu e. Sunt multe responsabilități. Nu suntem genul care să nu discute când ne roade ceva. Nici eu nu sunt genul care să nu spună ce are pe suflet, dar nici el, și oricum citim deja unul pe fața celuilalt când nu ne convine ceva”.
Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.

