Expres

Ștefan Mandachi, apel disperat după ce și-a uitat tableta într-un avion

Ștefan Mandachi, apel disperat după ce și-a uitat tableta într-un avion

Omul de afaceri Ștefan Mandachi a anunțat pe Facebook că încearcă de trei zile să-și recupereze tableta pe care a uitat-o într-o aeronavă a companiei Wizzair. Acesta a precizat că nu valoarea tabletei contează, ci mai multe fotografii pe care le avea salvate pentru un proiect din Bucovina și din zona Bran-Moeciu.
Potrivit mesajului postat pe pagina sa de Facebook, Mandachi nu a primit niciun răspuns la mailurile trimise, iar la serviciul ”Customer Care” nu răspunde nimeni.

Ștefan Mandachi, apel disperat după ce și-a uitat tableta într-un avion

Promit să-mi iau șapcă roz și să-mi pictez cu acuarele pe piept un avion dacă se îndură cineva de la Wizzair să-mi returneze tableta pe care am uitat-o în avion. De patru zile sun și scriu la Customer Care, absolut nimeni nu răspunde, sunt cu toții ca un zid de neînvins, vorba lui Eminescu. Dacă ți-ai uitat un bun în avion, s-a terminat distracția…Nu-i bai de tableta în sine, dar aveam o sumedenie de imagini pentru un proiect fotografic & video din Bucovina și din zona Bran-Moeciu și, evident, nu aveam activat cloudu‘”, este postarea publicată de Ștefan Mandachi.


Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.

Google Ads Whatsapp Channel

Articole asemănătoare

3 Comentarii

  1. Mda. Aici numai Gigel al meu poate rezolva problema. De cand a inceput sa latre am impresia ca a dobandit si calitati de caine (degeaba il fac unii javra, el are nasul fin, mereu gaseste cato o hazna nevidanjata). De aia zic, poate il duc la aeropot sa adulmece avioanele. Daca o pierdea in gara era simplu, aici stiu tot ce misca, vorba aia… Of, of! Atatea probleme!

    1. Mai bine ma balegam langa un gard decat sa te slobozesc pe tine, devianta mica si nesatula. Scapam tara asta frumoasa de rebuturi.

  2. Mi-e teama ca sunt slabe sanse.Stiu o tuta venita din Anglia cu Wizz-ul,care s-a dus glont la Bagaje Pierdute pe Otopeni,ca-si uitase iPhone-ul si niste parfumuri in avion.A fost o chestie de 15 min.Malacul de la Bagaje a dat prin statie la hamali,iar aia au raspuns sec: “nu e ba niciun iPhone sau parfumuri”.Concluzia = Motivul pentru care nu ne prea vor multi in Schengen.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button