Expres
Accident: Au căzut cu mașina într-un râu!

Un accident în care au fost implicați un polițist și fiul unui primar al unei localități din Bistrița-Năsăud a avut loc ieri noapte. Cei doi, aflați în același autoturism, au plonjat cu mașina într-un râu, de la aproape 100 de metri înălțime. În autoturism se mai aflau și alți trei prieteni de-ai lor. Se pare că șoferul se afla sub influența băuturilor alcoolice. Tinerii au fost răniți.
Recent s-a anunțat că Tarzan, șoferul care a devenit vedetă după ce a dansat la volanul unui TIR, a fost prins conducând sub influența alcoolului. Polițiștii i-au găsit 0,18 miligrame de alcool în aerul expirat la controlul etilotest. Tarzan a rămas fără carnet.
Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.




