Economic

COMUNICAT DE PRESĂ – „PNRR: Fonduri pentru România modernă și reformată!” 

Societatea  KELLER STEAK HOUSE SRL, în calitate de beneficiar, având sediul in Municipiul Braşov,Str. APPOLLONIA HIRSCHER, Nr. 2, Bloc lotul 2/b, Apartament sub+parter, Județ Brașov, cod de înregistrare fiscală 13170740, reprezentata legal de domnul ILIESCU OVIDIU,, in calitate de administrator, anunta inceperea proiectului cu titlul ,, Digitalizarea activitatii KELLER STEAK HOUSE SRL.”, conform Contractului de finantare nr. 5798.1/i3/c9/15.05.2025, finantat prin  Programul Național de Redresare și Reziliență- PNRR- Componenta C9. Suport pentru sectorul privat, cercetare, dezvoltare și inovare, Investiția I3. Scheme de ajutor pentru sectorul privat, Apel Digitalizarea IMM-urilor- Grant de pana la 100.000 euro pe intreprindere care sa sprijine IMM-urile in adoptarea tehnologiilor digitale.

Obiectivul principal al investitiei este cresterea productivitatii societatii prin achizitia unor echipamente hardware si software de ultima generatie si a unor aplicatii ce vor simplifica procesele de lucru in cadrul companiei.

Valoarea totală a Proiectului este de 371.625,02 lei, din care valoarea maxima a finanțării nerambursabile este de 240.984,67 lei. 

Proiectul va fi implementat in perioada  19.05.2025-18.12.2025.

Date de contact beneficiar: 

SC KELLER STEAK HOUSE SRL.

Nume persoană de contact  ILIESCU OVIDIU,

Funcție: Administrator 

Tel.: 0730131376 E-mail: ovidiu.iliescu@kellerlogistic.com

| MyTex.ro


Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.

Google Ads Whatsapp Channel

Articole asemănătoare

Back to top button