Expres
O decapotabilă a făcut praf alte trei mașini

În Timișoara, un tânăr cu o decapotabilă a reușit să distrugă trei mașini parcate. A vrut să îi arate unui prieten ce viteză prinde autoturismul, dar a pierdut controlul volanului, rezultă din primele informații. Cei doi tineri au fost răniți. Accidentul a avut loc în centrul Timișoarei. Șoferul se va alege cu dosar penal.
Incident în trafic la Iași. Un șofer a folosit spray paralizant pentru a rezolva un conflict cu un partener de trafic. Conflictul a fost surprins de camerele de supraveghere montate pe bulevard. Tânărul care da folosit spray-ul a fost amendat.
Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.



