Expres
S-a finalizat ancheta în cazul lui Michael

Autoritățile americane care au anchetat moartea lui Michale Jackson au finalizat cercetările și urmează să prezinte, în cel mai scurt timp posibil, rezultatele. Departamentul de Poliție din LA a întocmit un dosar cu infornațiile privind ancheta, care va fi prezentat în fața judecătorului, dar nu se știe deocamdată când. Se pare că doctorul Conrad Murray, cel care
i-a administrat lui Michael propofol înainte ca acesta să moară, nu va fi acuzat de crimă cu premeditare, deoarece nu a făcut nimic ilegal. În cel mai rău caz, ar putea să fie acuzat de crimă prin neglijență.
Acest material este proprietatea site-ului Mytex.ro si poate fi preluat pe site-ul dvs doar cu citarea sursei prin afisarea linkului catre articolul din site-ul mytex.




