Echipa lui Isăilă A JUCAT azi!!! Rezultatul…

Al-Hazm, formația antrenată de brașoveanul Daniel Isăilă, a evoluat astăzi în etapa a 10-a a primei ligi din Arabia Saudită.

„Isă” & Co. au întâlnt pe teren propriu Al-Feyha, meciul terminându-se la egalitate, 1-1. Oaspeții au deschis scorul prin Ronnie Fernandez în minutul 8 din penalty, gazdele punctând în minutul 63, grație reușitei lui Rodolfo Guimaraes.

Al-Hazm a rămas pe locul 11, din 16 combatante, cu 10 puncte. Lider este Al-Hilal, cu 27 de puncte din 9 meciuri.

Al-Shabab, gruparea pregătită de Marius Șumudică, o va întâlni vineri pe Al-Nassr, trupa care l-a ofertat și pe Cosmin Contra, selecționerul României.